Koperta kurierska

250 x 345 mm (B4)
Karton 250g

Cena 1,90zł/szt. netto

Papierowe koperty kurierskie z paskiem klejącym, wykonane są wysokiej jakości kartonu o gramaturze 250g z kremowym spodem i są alternatywą dla tradycyjnych kopert papierowych lub foliowych..

Kartonowe koperty mają wymiar 250 x 345 mm, który określa się jako B4.

Kartonowe koperty kurierskie do wysyłki kalendarzy z zamknięciem samoprzylepnym można wysłać dowolnym kurierem lub Pocztą Polską.

Koperty kurierskie do kalendarzy mogą zamówić Państwo bez nadruku lub z nadrukiem. Nadruk na kopercie to przede wszystkim niedroga i skuteczna reklama.

Koperty wysyłkowe to wytrzymałe opakowanie nie tylko do dystrybucji kalendarzy, ale także innych materiałów marketingowych w firmie. W takiej kopercie można wysłać na przykład katalogi produktowe wraz z notesem reklamowym i wizytówką.

Koperty kartonowe z taśmą klejącą do wysyłki to nie tylko bezpieczna wysyłka, ale także dbałość o nasze wspólne środowisko, gdyż opakowania foliowe odchodzą do lamusa.

Jako drukarnia offsetowa oferujemy Państwu pomoc w wykonaniu kopert kurierskich z nadrukiem wg Państwa pomysłu. Nasi graficy pomogą Wam w przygotowaniu profesjonalnego projektu lub wykonają go za Państwa.

Przygotowane przez nas koperty z logo, będą skutecznie chronić przesyłkę i jednocześnie przyciągną uwagę klienta.